Gönderen:Melis ATAK
Yorum:Koltuklarimizi ve yataklarimizi yıkattık. Yatakta kan lekesi ve idrar lekesi vardi hepsi çok temiz oldu. Teşekkürler. Her yıl çagiracağim .
Gönderen:Mehmet ÖZKAN
Yorum:Yataklarımızı yıkattık. Evde kedimiz olduğundan kedi idrar kokusu ve lekeleri vardı. Hepsi tertemiz pırıl pırıl oldu. Ayrıca söyledikleri zamanda geldiler ve çok titiz çalıştılar.Tesekkkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.
Gönderen:Ufuk Bar
Yorum:Her yıl koltuk ve sandalyelerimizi yıkattığımız firmayı değiştirerek bu firmayı denedik ve çok memnun kaldık. Her zamankinden temiz oldu. İşlerini özenle yapıyorlar. Hizmet 10/10.
Gönderen:Yaren ertan
Yorum:Sandalyelerimizi yikattik. Yeni gibi oldu. Tesekkurler.
Gönderen:yusuf kamisli
Yorum:Ustunoz koltuk yikamayiakraba tavsiyesiyle cagirdim ellerine sagglik piril piril oldu cok memnun kaldik
Gönderen:neriman doğan
Yorum:bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağırdım yatak ve koltuk yıkaması yaptırdım.gelen kişiler öncelikle çok saygılı işini iyi yapan ciddiye alan kişilerdi.Temilziğinden çok memnun kaldım.
Gönderen:Bahar Yalçın
Yorum:Koltuklarım iki küçük çocugum 0lduğu için tükenmez kalem lekeleri ve boya kalemleri lekeleri içindeydi.şuan çok temiz oldular.gayet profosyonel bir ekipti.söyledikleri zamanda geldiler ve çok titiz çalıştılar.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Gönderen:Neslihan Üçgül
Yorum:Profesyonel bir ekipti, gayet memnun kaldik. Herkese tavsiye ederiz. Emekleriniz için teşekkürler.